Менський санаторій ОСТРЕЧ

Київська обл. Богуславський р-н

Переглядів:85

Опис

Санаторій “ОСТРЕЧ” знаходиться на території Менського району на Чернігівщині серед соснового лісу на березі мальовничого озера, неподалік м. Мени. Корпуси – сучасні, три- та чотириповерхові. Доріжки спускаються на піщаний пляж. Лісова тиша, повітря, що пахне сосною, благодійно сприяє оздоровчому процесу.
Санаторій “ОСТРЕЧ” постійно діючий здатний прийтяти 250 відпочивальників. Для проживання відпочиваючих є два спальні корпуси. Всі номери обох корпусів забезпечені комунальними зручностями.
Кімнати для дорослих з дітьми та дорослих забезпечені кольоровими телевізорами зі супутниковим телебаченням та холодильниками. Водопостачання гарячою та холодною водою цілодобове.
Діти забезпечуються п’ятиразовим, а дорослі – чотириразовим дієтичним харчуванням. В санаторії проводяться культурно-масові заходи в т.ч. перегляд відеофільмів, дискотеки, “карооке”, концерти, екскурсії до краєзнавчого музею та Менського зоопарку, по історичним містам: Батурин, Чернігів, Н.-Сіверський та ін.
До послуг любителів книги велика та простора бібліотека, комп’ютери та інтернет, зал для гри в настільний теніс та більярд.
Для дітей працює ігрова кімната з іграшками, конструкторами, відео приставками та висококваліфікованим вихователем, з яким ви можете залишити свою дитину на час процедур.
Влітку діє пляж з човниковою станцією.
Доставка відпочиваючих в санаторій від залізничного вокзалу та автостанції м. Мени здійснюється транспортом санаторію безкоштовно. Біля санаторію існує паркувальний майданчик для авто з охороною, тож про автомобіль можна не переживати!

Комплексне харчування.На вас чекають кімнати зі зручностями для комфортного проживання.

 

Проживання

2
Будинок
125
Кімнати
250
Місць

Послуги

ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
Катання на човні
ℹ️
ℹ️
Прогулянки на конях
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️
ℹ️

Що поряд?


  замовити садибу

  Надається знижка. Вартість послуги 50,0 грн
  (Діє за умови домомовленності з власником)

  просувати садибу

  З розрахунку 20,0грн/день використовуючи ресурси групи  сайтів
  КАТАЛОГ САДИБ ЗЕЛЕНОГО ТУРИЗМУ


   Share on skype
   Skype
   Share on telegram
   Telegram
   Share on whatsapp
   WhatsApp
   Share on email
   Email

   Інщі садиби

   Меню