Додайте свою садибу/послугу

Є питаня? Бот чекає!

Telegram_bot


  Порада до  фотографій: Шановні користувачі! Формат представлення інформації на сайті розрахований на “альбомний” вигляд фотографій. Ваші фото, що мають “портретний” вигляд, будуть автоматично обрізані по належного “альбомного вигляду” і таким чином цілком природно можуть втратити частину важливої зорової інформації.
     Дуже раджу власникам садиб і послуг надсилати фотограції виключно в “альбомному вигляді, аби зберегти на них максимальну кількість зорової  інформації

  Метод ДВА
  Попереджаю відразу. Метод має недолік - він платний 😔 Але це сьогодні копійки... 25 гривень. Чому я його пропоную?  Є декілька ВАГОМИХ причини:

  1. Перша  грунтується на самих основах Інтернету - чим частіше згадують вашу послугу...Чим в більшій кількості місць вона згадується...Тим вища вірогідність її знайти. А відповідно ви отримаєте нового клієнта;
  2.  Метод здатний суттєво заощадити ваш час і гроші. Адже вам не прийдеться знову приділяти увагу для підготовки інформації, та виділяти кошти для підготовки фотографій;
  3.  Медод подачі інформації можливо самий швидкий і простий для виконання. ВСЕ ЩО ВАМ НЕОБХІДНО, ЗАЛИШИТИ В ФОРМІ ПОСИЛАННЯ НА РЕСУРС В ІНТЕРНЕТІ, ДЕ ВИ КОЛИСЬ РОЗМІЩАЛИ ІНФОРМАЦІЮ

  Важко не погодотись з тим, що пропозиція хороша 😉 Чому за гроші? Щоб повитягати все необхідне для розміщення (особливо фотографії.) треба попрацювати.
  Працює послуга єлементарно: на вказаний вами телефон прийде  номер картки для зарахування. Після оплати почнеться робота і всього ЛИШЕ за один день ваше послуга на сайті!

  Відправте посиланя

  Ваша садиба
  буде розміщена на
  сайті за добу

  Метод ТРИ
  Відправте дані на адресу
  mt0503389339@gmail.com
  Дізнатись як передати фотографії з власного телефону можно за цим посиланням

  В новому вікні браузера відкриється сайт системи віддаленого керування “TeamViewer”, де Вам потрібно буде завантажити її (кнопка “Скачать бесплатно”).  На ваш комп’ютер Завантажиться файл “TeamViewer_Setup.exe”. Запустіть його. Відкриється вікно з вибором параметрів запуску. Виберіть “только запустить” і продовжіть запуск натиснувши кнопку “Принять-далее”. Операційна система вашого комп’ютера спитає, чи погоджуєтесь ви зі змінами, відповідь ТАК. Наступним кроком відкриється інтерфейс програми “TeamViewer”, де в центрі будуть зображені Ваш ID та Пароль. Передайте ці цифри мені. Таким чином я зможу отримати віддалений доступ до вашого комп’ютера і виконати всі процедури, що у вас не виходили та потрібні.

  УВАГА! Таке підключення не вічне і встановлюється ЛИШЕ на час пуску програми "TeamViewer". Для зупинення процесу доступу, достатньо просто закрити програму. Підключення сторонньої особи не можливо, оскільки саме підключення використовує захищений канал.

  Меню