Активний відпочинок

Здають кімнати

Здавайте вільне житло і приймайте туристів просто і безпечно. Ви самі контролюєте дати, ціни та правила проживання.

Катання на конях

Покататися на коні, навчитися їзди верхи, навчання  цьому дітей. Прогулянки на конях – незабутне задоволення.

Катання на автомобілі по перевалах

Подорожувати по гірських дорогах найлегше на машині. Найприємніші враження від подолання перевалів та рівчаків вам забезпечено.

Прокат лиж

Сноуборди і гірські лижі напрокат. Спорядження чиститься після використання.  Лижі. Палиці. Черевики. Шоломи. Маски. Костюми. Рукавички. Чохли. Замовляйте зараз!

Оренда місць де стоіть мангал, дрова і де можна встановити свою палатку

Крім мальовничого куточку для зупинки в нас можно орендувати намети вісокої якості. Ту є все, що потрібно: мангали, гриль, посуд, столи і стільці, пледи, казани, термобокси.  Замовляйте!

Катання на квадроциклах

Вас чекають квадро маршрути від мальовничих стежин до «жорсткого бездоріжжя». Для учнів у нас є навчальна траса, яка допоможе придбати необхідні навички.

Катання на дельтоплані

Навіть короткий 10-хвилинний політ буде цікавий:  апарат встигне набрати приблизно 400 метрів висоти – Ви побачите, що земля кругла. Красиві види і свист вітру – це все буде доступно навіть за десять хвилин, але повірте цього Вам буде мало!

Спуск по гірських річках на човнах

Рафтинг по річках України, ймовірно, є одним з найбільш екстремальних водних видів спорту, в якому Ви, навіть не маючи спеціальних навичок, можете взяти участь.

Вибрати послугу в області

Останні статті блогу

Меню

СТОРІНКА НАПОВНЮЄТЬСЯ

В плані розміщення на сторінці пропозицій і послуг від власників, що не здають в оренду садиби, проте мають інші не менш цікаві пропозиції розваг і дозвілля. Маєте таку пропозицію? Скористайтесь

цією формою

і після обробки інформації адміністратором сайту вона обов'язково з'явиться на сайті. Зробимо розділ корисним разом!